Передвісники соціальної психології

. Опубліковано в Історичне введення в соціальну психологію

Якщо праві американці, говорячи про європейські підставах соціальної психології, то що може відображати епітет «європейський» окрім культурного розмаїття?

Говорячи про минуле соціальної психології або її передісторії, необхідно підкреслити, що обговорювані нами коротенько положення не відносяться до соціальної психології в сучасному розумінні цього терміну. Однак деякі вчення, на які ми посилаємося, все ж внесли свій внесок у теорію соціальної психології нашого часу. У цьому параграфі ми не будемо торкатися сучасної соціальної психології, але тільки поговоримо про її попередників.

Теорія держави і права

. Опубліковано в Право

Вивчаючи право в цілому, теорія держави визначає етапи його створення та розвитку, сутність, соціальне призначення та роль у житті окремої людини, колективів людей, суспільства в цілому, перспективи подальшого вдосконалення. Потреба цієї науки пов'язана з тим, що в житті існують такі загальні в усьому світі закономірності державно-правової дійсності, без вивчення яких неможливо зрозуміти основні риси законодавства окремих держав, предмет галузевих спеціальних юридичних наук. Жодна з наук не здатна забезпечити дослідження права як єдиної і цілісної системи, як самостійного і специфічного за своїми ознаками соціального феномена.

Теорія держави і права є особливою в загальній системі юридичних наук. Вона не вивчає правові системи окремих держав, ті чи інші частини права одного або декількох держав. Спільні риси та закономірності, які характерні в цілому для становлення і функціонування такого суспільного явища, яким є право, які властиві всім правовим системам світу або їх комплексам. Ця наука досліджує весь сукупний, властивий кожному регіону світу механізм державно-правового регулювання суспільних відносин, визначає основні шляхи та тенденції його розвитку.

Виникнення права

. Опубліковано в Право

Право це система юридичних норм і правових відносин, що виникають з тієї чи іншої причини. У різних народів і в різні епохи походження права пов'язано з національними, побутовими та іншими особливостями кожного народу. Але загальні закономірності співпадають в історії більшості народів світу.

Економічна та соціальна життя суспільства вимагає певної впорядкованості, організації діяльності людей, що беруть участь у виробництві, обміні і споживанні матеріальних благ, шлюбно-сімейних і трудових відносинах, а також в управлінні суспільством.


Dryzja saita:
Poisk:
Stranici: [a] [b] [c] [d] [e] [f] [g] [h] [i] [j] [k] [l] [m] [n] [o] [p] [q] [r] [s] [t] [u] [v] [w] [x] [y] [z] [1] [2] [3] [4] [5] [6]
[x.](1) [xm](1) [xn](24)

 1. xn9sbnahh9abccweye.xnp1ai
  Obzor-internet.rf - internet-mahazin

 2. xn80aufjkb.xnp1ai
  Novue pdd Ukrainu. Shtrafu Hai za narushenija pdd. Avtobazar.

 3. xnbtbkacnsuhfesds0f3ci.xnp1ai
  Ipotechnue brokeru - ipoteka: oformlenie, obespechenie, rehistracija, zaloh.

 4. xn7sbcoetkby7aza2i.xnp1ai
  Bank-kreditu.rf

 5. xns1aeb.xnp1ai
  Remont komp*jyterov i komp*jyternoj tehniki.

 6. xnk1aqb.xnp1ai
  Nash ohotnichij mahazin poraduet i ljybitelej turizma.

 7. xnm1ara.xnp1ai
  Orihinal*nue zapchasti dlja Skoda, Volkswagen.

 8. xnc1a9ae.xnp1ai
  Konsul*tacіja lіkarіv.

 9. xne1ae9b.xnp1ai
  3apchasti na Hyundai Accent i Kia Rio.

 10. xnp1aja.xnp1ai
  Eto pervaja i edinstvennaja v Ukraine hruppa jyridicheskih kompanij s predstavitel*stvami vo vseh rehionah.

 11. xn90a1bd.xnp1ai
  Apart-otel* "Holidej" predlahaet Vam arendu taunhausov i apartamentov - studio posutochno i na dlitel*nuj srok.

 12. xnk1ard.xnp1ai
  Shirokij vibіr form orhanіzacії naukovo-doslіdnoї roboti studentіv.

 13. xnc1aa8c.xnp1ai
  Turisticheskaja kompanija KLUBNIChKA

 14. xn90a3bc.xnp1ai
  Doska besplatnuh ob*javlenij PULS info

 15. xn706kc9cet8a.xnp1ai
  3akazu na remont

 16. xn80aaah0deokbbcb.xnp1ai
  Nash sajt specializiruetsja na prodazhe hromkohovoritelej, radiohidov, prinadlezhnostej i tehniki dlja professional*nuh hidov.

 17. xn2187u4d6efc.xnp1ai
  Test2187.Rf - Novosti FK Spartak Moskva.

 18. xn80aaomhaqmazp1a.xnp1ai
  Kotokafemira.rf - Kotokafemira.rf

 19. xnbtbvvbdifeie1i7b.xnp1ai
  Kalendar* sportivnuh sobutij.

 20. xnb1axaggg.net
  Naukovі dosjahnennja suchasnih henіїv hіmії і fіziki.

 21. xn80abi4b6bxa.su
  Investirovanie | Passivnuj dohod | Investicii v PAMM.

 22. xn80aa2bkeg.su
  Luchshie onlajn fil*mu raznuh zhanrov. Fil*mu vusokoho kachestva onlajn, novue fil*mu onlajn. Posmotri svoj ljybimuj fil*m onlajn.

 23. xn80axnb.xnp1ai
  Dobro pozhalovat* na portal o FIFA 2011 i FIFA 12. U nas vu mozhete skachat* ihru besplatno FIFA 2011, a tak zhe FIFA 12. Mnozhestvo fajlov kotorue pomohut uluchshit* ihru.

 24. xn10jlcynfr1a.xnp1ai
  Nacіonal*nij konkurs Blahodijnik Roku - FondKR10.rf na 2017-2018 roki.
Соціологія

. Опубліковано в Соціологія

Соціологія читається в даний час практично у всіх вищих навчальних закладах країни. Соціологічна освіта є невід'ємною складовою соціально-гуманітарної підготовки фахівців будь-якого профілю. Спираючись на факти, конкретні дані, воно дозволяє дати об'єктивний науковий аналіз соціальної реальності, виходячи на найактуальніші проблеми суспільного життя.

Даний курс лекцій підготовлений відповідно до Державного освітнього стандарту, в ньому знайшли відображення основні теми курсу, що дозволяє використовувати його в будь-якому вищому і середньому спеціальному навчальному закладі. Разом з тим курс написаний на основі Програми для педагогічних інститутів і має професійну спрямованість. Це знайшло відображення і в розробці тематики курсу, і в його змісті.

Пошук по сайтуосновные характеристики базовых материалов серии ro4000 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Інтернет хостинг IHC - вигідні тарифні плани, низькі ціни.

В Україні.

В Росії.

физика  фантастика

ф г d 3 г l d 2 e q a э ъ 1 ψ ы g ц a p z e г q s 8 м в й у p g a g і d п u г ї ы ф а г v y я з m t ц х й ю d ь в ф в л h d l s є з t ы н ж т q и ж θ